TR Eticaret Sistemleri

TR
HAKKIMIZDA

E-ticaret yazılımları, özel ve entegre çözümler, tasarım ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

TR Eticaret Sistemleri ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel ve entegre çözümler, tasarım ve danışmanlık hizmeti vermek üzere yola çıkmıştır. Tecrübelerini müşterilerine aktararak e-ticaret alanına özellikle yeni giriş yapan firmalar için hızlı ve güçlü bir adaptasyon sağlamaktadır.

TR Eticaret müşterilerine sürekli geliştirmekte olduğu e-ticaret altyapısıyla hizmet vermektedir. "Sorunları Doğru Anlayarak Çözümler Üretmek" en çok sevdiğimiz yanımız.

Küçük/Büyük her ölçekteki firmalara altyapı sağlayarak hedeflerini gerçekleştirmekte birebir çözüm ortaklığı üretmekteyiz.

Mobil Tasarım

Mobil Odaklıyız!

Mobil odaklı tasarımlar sayesinde ayrıca geliştirmelere gerek kalmaksızın mobil e-ticaret sitelerini de otomatik yayına alıyoruz. Gelişen teknolojiler sayesinde mobil kullanım oranı oldukça yükseldiği için e-ticaret'te odaklandığımız nokta "Mobil" diyoruz.

İş Ortaklıkları

Bayi ve Ajans İş Ortaklıkları!

Ayrıca e-ticaret sektörüne katkı sağlamayı düşünen ajanslar için Bayi ve Ajans İş Ortaklıkları çözümüyle Kendi markalarıyla e-ticaret altyapı sağlayıcısı olmalarına olanak sağlıyoruz. Detaylar için tıklayınız.